1  / 20
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 1
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 2
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 3
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 4
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 5
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 6
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 7
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 8
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 9
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 10
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 11
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 12
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 13
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 14
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 15
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 16
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 17
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 18
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 19
Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький - фото 20

Класна Облаштована 3-кімнатна Квартира. Градецький

Чернигов

Пожаловаться
56 500 $
869 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890118
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Вашій увазі нова пропозиція на ПРОДАЖ на ринку нерухомості Чернігова.
Сучасний центр! Одна з найбажаніших
локацій міста.
Район готелю Градецький. Будинок, що місцяни називають "Лагрос".
Юридична адреса - Проспект Миру, 80.
Комфортний 6-й поверх цегляного 9-типоверхового будинку, середина будинку.
Простора 3-кімнатна квартира загальною площею 65м2.
Надзвичайно атмосферна, світла, в прекрасному житловому стані.
Облаштована всім необхідним - меблями та технікою. Можна заїжджати зразу, прихопивши лише домашні капці та особисті речі.
Квартира двостороння, має два облаштовані балкони, один з яких перероблено під особистий кабінет - утеплено та виведено опалення.
В квартирі залишається абсолютно все - від сучасної побутової техніки до всіх необхідних меблів.
Заведено Інтернет Оптоволокно.
Біля будинку завжди достатньо місць для паркування.
Щодо локації - найзручніший з районів.
Все для Вашого комфортного проживання - від транспорту до абсолютно всієї необхідної інфраструктури.
Додаткові запитання за телефоном 09******73, і щиро запрошую Вас на перегляд.