1  / 7
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 1
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 2
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 3
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 4
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 5
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 6
Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення - фото 7

Євродвокімнатна квартира з новим ремонтом,2%оф можна під ЄВідновлення

Ирпень

Пожаловаться
68 250 $
1 587 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4959002
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 19 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Новий обʼєкт в продажі! Простора однокімнатна квартира з новим сучасним ремонтом!
ЖК Грін сайд , розвинений р-н, поруч вся необхідна інфраструктура.
Площа 42.3м2 ( житлова 15м2)
Поверх 4/19
Власна котельна, в будинку тепло
Державні програми -ТАК
Оформлення 2%
Ціна 72000$
Обратная связь
Софія Баско
офлайн