Без комиссии
1  / 10
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 1
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 2
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 3
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 4
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 5
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 6
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 7
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 8
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 9
Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми! - фото 10

Євро трикімнатна квартира з новим ремонтом, всі державні програми!

Ирпень

Пожаловаться
130 000 $
1 505 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714298
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 86.4 м2
  • Площадь кухни 34 м2
  • Этаж
  • Этажность 19 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Пропонується до продажу шикарна 3-кімнатна квартира (євроформат) із новим, якісним ремонтом, розташована на 9-му поверсі з якого відкривається НЕЙМОВІРНИЙ краєвид на сосновий ліс.
​ Основні характеристики:
​Загальна площа: 86.4м2
​Планування: Дві окремі кімнати (спальні) + величезна кухня-студія площею 34м2, ідеальна для прийому гостей та сімейного дозвілля.
​Поверх: 9/19
​ Переваги та технології, що роблять цю квартиру особливою:
​Система "Розумний Дім": Повний контроль над вашим житлом для максимальної безпеки та енергоефективності.
​Комфортний Мікроклімат:
​Встановлено приточно-відточну вентиляцію в основній спальні та гардеробній кімнаті — завжди свіже, чисте повітря без необхідності відкривати вікна.
​Тепла підлога у ключових зонах: ванна кімната, коридор та вся кухня.
​На кухні встановлена система зворотного осмосу (осмос) для забезпечення ідеально чистої питної води прямо з крана.
​Вид з Вікна: Панорамний краєвид на сосновий ліс — це завжди чисте повітря, відчуття природи та відсутність забудови перед вікнами.
​Якісний Ремонт: Ремонт виконаний "для себе", з використанням дорогих та довговічних матеріалів.
Телефонуйте для організації перегляду!
Обратная связь
Анна
офлайн