1  / 14
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 1
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 2
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 3
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 4
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 5
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 6
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 7
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 8
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 9
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 10
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 11
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 12
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 13
Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB] - фото 14

Евро двушка 58м2 ЖК. Лісовий ( ялівщина ) [RB]

Чернигов

Пожаловаться
78 000 $
1 345 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020749
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 30.7 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається сучасна євродвокімнатна квартира в ЖК ЛІсовий

58 м2, 8 поверх. Стильний ремонт, затишна атмосфера та гарний вигляд з вікна - ідеальний варіант для комфортного життя.

Переваги:

1. Новобудова з якісним утепленням, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку

2. Тепла підлога по квартирі - комфорт у будь-яку пору року

3. Кондиціонер для підтримки ідеального мікроклімату

4. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою - без додаткових витрат

5. Простора кухня-студія з продуманим зонуванням для відпочинку та прийому гостей

6. Великі вікна, що дають багато природного світла та відкривають приємний краєвид

7. Закрита територія - безпека та приватність для мешканців

8. Відеоспостереження по території та в під’їздах

9. Сучасні під’їзди з поштоматами для зручного отримання посилок

10. Зручний поверх - оптимальний баланс між висотою та комфортом

11. Закритий дитячий майданчик - ідеально для сімей з дітьми

12. Можливість орендувати паркомісце

13. Є підвальне приміщення для зберігання речей

Поруч:
ТРЦ «Голлівуд» (700 м), ТРЦ «ЦУМ» (1500 м), магазини, кафе, лікарня, зелена зона та транспорт.