1  / 12
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 1
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 2
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 3
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 4
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 5
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 6
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 7
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 8
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 9
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 10
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 11
Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2 - фото 12

Епіцентр. ЖК Олександрівський. 3-й пов. 1к квартира. 45 м2

Чернигов

Пожаловаться
32 500 $
722 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021439
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Олександрівський»
Площа — 45 м², 3-й поверх

Будинок зданий — можна одразу робити ремонт і заселятись.

- Автономне опалення
- Виконані стяжка та штукатурка
- Встановлені якісні вікна та вхідні двері
- Зручне планування

Квартира світла та простора, ідеально підійде як для проживання, так і під інвестицію.

Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Обратная связь
Юлія
офлайн