1  / 16
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 1
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 2
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 3
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 4
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 5
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 6
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 7
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 8
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 9
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 10
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 11
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 12
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 13
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 14
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 15
Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста - фото 16

Ексклюзив! Простора 2-кімнатна квартира 87,8 м² у самому центрі міста

Белая Церковь

Пожаловаться
96 000 $
1 093 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4884564
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 87.8 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Терраса, Решетки на окнах, Сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Ексклюзивна 2-кімнатна квартира в самому центрі Білої Церкви

Ціна: 96 000 $
2 поверх із 3
Будинок 2004 року побудови

Пропонується до продажу простора квартира загальною площею 87,8 м² у самому серці міста. Ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції.

Особливість квартири — додатково близько 10 м² тераси, що значно розширює простір і створює затишну атмосферу для відпочинку.

Планування:
Загальна площа — 87,8 м²
Кухня — 12,2 м²
Санвузол роздільний
Балкон

Переваги квартири:
Індивідуальне газове опалення
Гарний житловий стан — можна одразу заїжджати!
Меблі залишаються
Кондиціонер
Сигналізація
Підключений інтернет
Грати на вікнах

У межах 200 метрів розташована вся необхідна інфраструктура: школа, дитячі садочки, парк, стадіон, центральний ринок, супермаркети, торгові центри, кафе, ресторани та аптеки.

Квартира для тих, хто цінує простір, якість будинку та зручне розташування в центрі міста.
Обратная связь
Марія
офлайн