Без комиссии
1  / 9
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 1
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 2
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 3
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 4
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 5
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 6
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 7
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 8
Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна  51 ,11 м2  акція - фото 9

Ірпінь ЖК Comfort Hall 2 х кімнатна 51 ,11 м2 акція

Ирпень

Пожаловаться
43 450 $
850 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4637155
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.11 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Двокімнатна квартира з гарним плануванням велика кухня 22 ,1 м2, кімнати 12,42 і 12 67 м2 . Старт продажу квартир у сучасному 5-поверховому будинку ЖК Comfort Hall Ірпінь! По акційним цінам .
Будинок розташований у зручній локації з повним доступом до всієї інфраструктури: школи, дитячі садочки, магазини, транспорт. Зручний виїзд на Київ.
Усі центральні комунікації
Індивідуальне газове опалення
Парковка для мешканців
Бомбосховище для вашої безпеки
Кладові приміщення
Закрита територія
Тут ви отримаєте не просто квадратні метри — а комфортне житло у мальовничому та спокійному місті, комфортному що стане надійним домом або вигідним вкладенням під оренду. Зараз можно придбати по акційній ціні . 1,4 поверхи 850$/м2
2,3. поверхи 900$/м2
5 поверх 800$/м2
Цокольний поверх 700$/м2 на цоколь акція не діє

Акція новорічна . Є розтермування не на акційні .
Обратная связь
Лариса
офлайн