1  / 20
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 1
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 2
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 3
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 4
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 5
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 6
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 7
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 8
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 9
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 10
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 11
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 12
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 13
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 14
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 15
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 16
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 17
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 18
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 19
Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ - фото 20

Ідеальна квартира в Центрі/ 4 кімнати,80 м²/Цегляний будинок/SZ

Чернигов

Пожаловаться
61 000 $
763 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021643
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 4-кімнатна квартира площею 80 м² у теплому цегляному будинку в самому Центрі міста вул.Стуса

Поверх 9/9 + технічний поверх — тиша й відсутність сусідів зверху;

Переваги квартири:

1. Частково зроблений ремонт: поміняна проводка;

2. Вбудована кухня;

3. Роздільний санвузол у сучасному кахелі;

4. Світлі, просторі кімнати;

5. Замінені двері, нові шпалери;

6. Стан — заїхати і жити;

Світло не вимикають

Топ-локація — вся інфраструктура поруч

Підходить під державні програми

Телефонуйте — такі варіанти в центрі довго не затримуються
Обратная связь
Світлана
офлайн