Без комиссии
1  / 19
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 1
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 2
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 3
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 4
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 5
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 6
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 7
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 8
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 9
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 10
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 11
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 12
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 13
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 14
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 15
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 16
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 17
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 18
Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК! - фото 19

Ідеальна 1к для життя або оренди. Оформлення 2%. Державні програми ТАК!

Ирпень

Пожаловаться
65 000 $
1 884 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016278
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.5 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
Описание
Продається затишна 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою — повністю готова до проживання.
Площа — 34,5 м².
Поверх — 5/9.
Всі меблі та техніка залишаються. Тепла підлога (кухня та санвузол). Окрема гардеробна. Комфортний середній поверх.
Квартира світла, функціональна та ідеально підходить як для життя, так і для орендного бізнесу.
Сучасний житловий комплекс. Поруч магазини, супермаркети, кав’ярні, транспорт, зручний виїзд до Києва.
Податки — 2%.
Підходить під державні програми.
Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Обратная связь
Тетяна
офлайн