1  / 15
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 1
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 2
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 3
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 4
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 5
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 6
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 7
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 8
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 9
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 10
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 11
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 12
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 13
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 14
Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт - фото 15

Hollywood! Здам 3-х кімнатну квартиру!Дизайнерський ремонт

Чернигов

Пожаловаться
20 000 грн.
167 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4870472
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Площадь кухни 26 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Лифт 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Описание
Здам Дизайнерську 3-х кімнатну квартиру пр. Л.Лукяненка 70 (напроти Вени)

Квартира здається укомплектова меблями і технікою.

Встановлено 3 кондиціонера в кожну кімнату окремо.

2 санвузла, окрема господарська кімната.

Індивідуальний лічильник тепла на квартиру.

Облагорожена прибудинкова територія.

Ціна оренди 20000 тис.грн. + ком.послуги по лічильникам

Оплата при заселенні перший і останній місяць проживання + комісія одноразово.
Обратная связь
Дмитро
офлайн