Без комиссии
1  / 10
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 1
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 2
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 3
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 4
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 5
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 6
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 7
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 8
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 9
ГОТОВА  СТУДІЯ для життя або оренди! - фото 10

ГОТОВА СТУДІЯ для життя або оренди!

Ирпень

Пожаловаться
39 990 $
1 666 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4959035
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 24 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу світла і функціональна квартира-студія. Ідеальний варіант як для власного власного проживання. так і під орендний бізнес.

Квартира має продумане планування: комфортна зона відпочинку,кухня і санвузол. Простір використано максимально ефективно.

Площа студії 24м2
Поверх 5/5
Стан житловий
Опалення електричне.

Теплий будинок з хорошою шумоізоляцією. Озеленена територія.

Комплекс закритого типу, з дитячими майданчиками. магазинами. Двір без машин - безпечно для дітей і комфортно для відпочинку.

Зручне розташування - поруч зупинка транспорту. швидкий виїзд до Києва.
Обратная связь
Надія
офлайн