1  / 6
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 1
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 2
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 3
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 4
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 5
ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська - фото 6

ГАРАЖ великий Льонокомбінатівська

Ровно

Пожаловаться
1 500 грн.
56 грн. за м²
21 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 апреля 2026, ID: 4917915
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 27 м2
  • Коммуникации Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана, Видеонаблюдение 
  • Инфраструктура Шиномонтаж, АЗС, СТО, Остановка транспорта 
Описание
Гараж на Північному.
Здам на тривалий час. Від вул.Льонокомбінатівська 500 м. в сторону Бармаки.
Фото скину на вайбер. Ключі для самостійного огляду можна взяти недалеко в любий час ( маг. Новус)
25.04.26 в суботу буде вільний і можна буде переглянути.
Дзвоніть ввечері після 19.00
Обратная связь
Петро
офлайн