1  / 5
Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда - фото 1
Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда - фото 2
Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда - фото 3
Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда - фото 4
Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда - фото 5

Гараж НАУ, ЖК Козацький, Л.Гузара,1, оренда

Киев, Соломенский

Пожаловаться
6 600 грн.
153 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4946396
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 43 м2
  • Комфорт Яма, Санузел, Стеллажи, Охрана, Видеонаблюдение 
Описание
Здам гараж в довгострокову оренду.
Знаходиться на території Національного авіаційного університету.
Заїзд з вул. Борщагівська та з вул. Гарматна.
Складається з двох рівнів:
Перший для авто ширина 3,77 м, довжина 5,71 м., висота 2,64 м.
Нижній рівень на всю площу: приміщення розділене на дві частини.
Обратная связь
Жора
офлайн