1  / 1
Гараж металевий кооператив Ленінградець - фото 1

Гараж металевий кооператив Ленінградець

Киев, Святошинский

Пожаловаться
2 500 грн.
137 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4946888
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Металлический 
  • Общая площадь 18.2 м2
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Яма, Стеллажи 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Автомагазин 
Описание
Гаражний кооператив (ГК) «Ленінградець» розташований у Святошинському районі Києва за адресою вулиця Мрії (колишня Академіка Туполєва), 19а. Це діючий кооператив з охороною, відеоспостереженням та шлагбаумом на в'їзді. Метраж 18,2 м², є яма та погріб.
Обратная связь
Ольга
офлайн