Без комиссии
1  / 18
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 1
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 2
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 3
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 4
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 5
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 6
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 7
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 8
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 9
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 10
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 11
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 12
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 13
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 14
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 15
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 16
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 17
двухкімнатна квартира Ірпінь - фото 18

двухкімнатна квартира Ірпінь

Ирпень

Пожаловаться
89 500 $
1 543 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4958360
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
Описание
Продаж 2 к квартири з ремонтом,
що розташована на 2 поверхі.

ЖК Синергія 2+
Квартира укомплектована меблями та технікою.
Опалення індивідуальне газове,
в кухні та ванній кімнаті тепла водяна підлога.
Загальна площа квартири-57,7 м2, кухня-13,3
ЖК знаходиться в розвиненій локації Ірпеня,
магазини, аптеки, кафе все поруч.
Обратная связь
Тарас
офлайн