Без комиссии
1  / 20
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 1
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 2
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 3
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 4
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 5
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 6
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 7
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 8
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 9
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 10
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 11
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 12
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 13
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 14
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 15
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 16
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 17
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 18
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 19
Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення - фото 20

Дворівнева квартира з якісним ремонтом. Газ. Мінімальне оформлення

Ворзель

Пожаловаться
89 500 $
1 053 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4442064
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 35 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири в котеджному містечку "Gr Villas"
Містечко закритого типу, з охороною та відеонаглядом!

ВІДЕООГЛЯД - youtu.be/dzyq91uBn54?si=vM0DQcL1rUvN83A6

Красива прибудинкова територія, з дитячими майданчиками та зонами відпочинку.

Квартира дворівнева:
1 рівень передпокій, гардеробна, санвузол, кімната, балкон та кухня-вітальня
2 рівень дві окремі кімнати (одна з туалетом)

Квартира з якісним ремонтом 2017 року.

Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою!

Водяна тепла підлога по всьому першому поверху, окрім кімнати.

Вбудована кухня з технікою:
посудомийна машинка, духова шафа, варильна газова поверхня, витяжка та холодильник.

У передпокою велика вбудована шафа-купе.

Індивідуальне газове опалення двоконтурний котел

Встановлена сигналізація.
Інтернет - оптоволоконний кабель

Мінімальне оформлення 2%

Є гараж на території комплексу!
Ціна договірна.

Постанови - ТАК
Сертифікат - ТАК
Обратная связь
Антон
онлайн