1  / 20
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 1
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 2
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 3
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 4
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 5
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 6
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 7
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 8
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 9
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 10
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 11
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 12
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 13
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 14
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 15
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 16
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 17
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 18
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 19
Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті - фото 20

Двокімнатна квартира в новому ЖК Авіла Сіті

Хмельницкий

Пожаловаться
49 500 $
795 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4440829
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.3 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гараж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Шукаєте світлу та простору квартиру з неперевершеним виглядом? Пропонуємо до продажу чудову 2-кімнатну квартиру на 8-му поверсі з вікнами на західну сторону, що забезпечує шикарний вигляд з вікна та наповнює приміщення світлом протягом дня. Квартира не кутова та має найкраще планування, що робить її ідеальною для комфортного життя.
Особливою гордістю є простора кухня площею 16 м² з виходом на панорамну лоджію ідеальне місце для ранкової кави та відпочинку. Всі кімнати роздільні, санвузол також роздільний, що додає зручності.
Квартира у стані від забудовника: виконано штукатурку несучих стін, розведено електрику, встановлено якісні вхідні двері, двоконтурний газовий котел та лічильники. Це дозволить вам втілити власні дизайнерські рішення без зайвих демонтажних робіт.
Житловий комплекс це сучасне, закрите містечко з усім необхідним для якісного життя. До ваших послуг два ліфти (пасажирський та вантажний), які спускаються до нульового поверху, дизайнерські під'їзди та панорамні вікна. Велика прибудинкова територія пропонує футбольний та дитячий майданчики, зони відпочинку, майданчик з тренажерами. Для автовласників є місця для паркування, а також гаражі в цокольному поверсі.
Найкраща локація: поруч мальовниче озеро, зелена зона для прогулянок, великий торговий центр, магазини, дитячий садочок та школа все в кроковій доступності.
Вигідна пропозиція: продаж здійснюється по переуступці, що означає суттєву економію на оформленні документів! Для реального покупця можливий торг.
Не втратьте свій шанс стати власником цієї унікальної квартири! Телефонуйте для огляду вже сьогодні!
Обратная связь
Юрій
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-х кімнатної великої квартири. Східній-3. Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 98 м2
  • 3 / 9 эт.
58 000 $ Без комиссии
Східній-3. Вулиця Лісового 41. Газове автономне опалення. Велика 3-х кімнатна квартира перепланована з 5-ти кімнатної, 3 окремі спальні кімнати + кухня +столова +вітальня ( тв зона )+ гардеробна. Найкращий 3-й поверх. Не вуглова. Одна лоджія. Друга лінія будинків, все поруч, і водночас тихо. Квартира з повним капітальним ремонтом ( ремонту 10+років ), але усе в гарному,жилому стані, можна зайти і жити. Металопластикові вікна і труби, лоджія засклена металопластиком, вбудована кухня і техніка. Двухконтурний газовий італійський котел ( автономне опалення та гаряча вода). Залишаються усі меблі і техніка. Меблі в спальнях, в коридорі, кондиціонери. Дуже розвинута інфраструктура, усе поруч. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Сонячний. Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 65 м2
  • 7 / 9 эт.
18 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Сонячний. Будинок 53. Біля "Міської лікарні ". Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Не прохідна. Цікаве планування. Дві лоджії. Все поруч. Стан ретро, усе працює, жити можна, але ремонту немає. Залишаються майже усі меблі, та холодильник, бойлер, пральна машина. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Ексклюзивна пропозиція! Едельвейс. Пентхаус + паркомісце! Кривой Рог 20
  • Пятикомнатная
  • 300 м2
  • 11.12 / 12 эт.
280 000 $ Без комиссии
Ексклюзивна пропозиція! Географічний центр міста Кривий Ріг. Житловий комплекс закритого типу Едельвейс. Продаж справжнього пентхауса ( дво рівнева квартира 11 і 12 поверхи площа 300 метрів квадратних ) + підземне паркомісце + велика кладова на технічному поверсі. Стан заходь і живи. Дизайнерський ремонт. Використання натуральних і якісних матеріалів. Сходи натуральний мармур. Італійський та Іспанський кахель. Побутова техніка Німеччина. Сантехніка Швеція, Італія, Німеччина. Інверторні кондиціонери. Дуже багато писати, таку нерухомість потрібно бачити в живу. Все залишається новим господарям. В 2023 році встановлено нові, якісні ліфти OTIS. Два пасажирські і один вантажний. Повна електро автономність сонячні панелі та генератор. Власна газова котельня + тепло лічильники на кожну квартиру. До пентхауса окрема технічна кімната для фільтрації, запасу і подачи якісної води, встановлено насоси GRUNDFUD . Закрита територія, відеонагляд консьєрж + охорона, дитячий майданчик, зона відпочинку. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Юрій
На сайте с 16 апреля 2020