Без комиссии
1  / 15
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 1
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 2
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 3
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 4
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 5
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 6
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 7
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 8
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 9
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 10
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 11
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 12
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 13
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 14
Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2» - фото 15

Дизайнерська 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2»

Ирпень

Пожаловаться
165 000 $
2 089 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017170
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 79 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 16 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажі 3-кімнатна квартира в жк «Центральний 2»!

жк «Центральний 2» знаходиться в крутій локації міста, поруч з центральний парком, де є уся розвинена інфраструктура.

В квартирі зроблений стильний, дорогий дизайнерський ремонт, облаштовані меблі з технікою.

Для детальної інформації пишіть або телефонуйте за номером, вказаним в оголошенні.

Більше обʼєктів в інстаграмі: nerukhomist_irpin
Обратная связь
Віталій
офлайн