Без комиссии
1  / 7
Дім з фудаментом,і участком - фото 1
Дім з фудаментом,і участком - фото 2
Дім з фудаментом,і участком - фото 3
Дім з фудаментом,і участком - фото 4
Дім з фудаментом,і участком - фото 5
Дім з фудаментом,і участком - фото 6
Дім з фудаментом,і участком - фото 7

Дім з фудаментом,і участком

Микуличи

Пожаловаться
21 000 $
1 400 $ за м²
23 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4478453
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 15 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Дім в селі Микуличі,дім маленький 15 кв м,участок 12 соток,біля дому залитий фундамент можна достроїти дім,кумунікації є,скважина своя.До Києва 30 км.До найближчого міста 5 км до Немішаєва,до Бучі 15 км.Без комісії.Документи всі в порядку.Отоплення пічкове,туалет на вулиці,вода скважина є в домі.На вулиці є газ,можна провести.Фундамент заміри 460 довжина 600 ширина висота 2,2
Обратная связь
vmst28spq7
офлайн