1  / 7
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 1
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 2
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 3
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 4
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 5
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 6
Ділянка фасадна  Будинок Земля Участок Дом Під забудову - фото 7

Ділянка фасадна Будинок Земля Участок Дом Під забудову

Чернигов

Пожаловаться
29 000 $
725 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 октября 2025, ID: 4429757
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Часть дома 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продаж фасадної ділянки в центрі міста на проспекті миру в районі Градецького з дозволом на будівництво та будівельним паспортом на забудову та переведення під комерцію приміщень
Ділянка витягнута вздовж фасадноі частини проспекту Миру, суттєвий пішохідний трафік, за рахунок підйому рівня землі має дуже гарну позицію для будівництва під комерцію
Разом з ділянкою продається частина будинку 40 м2 яка також витягнута вздовж фасадної частини
Завдяки частині будинку розташованої на ділянці є можливість добудувати до 170 м2

Чудово підійде під маленькі магазини для власного бізнесу або під оренду
На ділянці початі підготовчі будівельні роботи
Не втрачайте можливості стати власником вигідної нерухомості, таких пропозицій на ринку майже немає

Дзвонити за номером: +38**************86

!!!!ТОРГУ НЕМАЄ!!!! Ціна знижена максимально через терміновість
Обратная связь
AnaStsia
офлайн