1  / 10
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 1
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 2
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 3
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 4
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 5
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 6
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 7
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 8
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 9
Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна - фото 10

Чудова 2-кімнатна квартира вул. Вокзальна

Белая Церковь

Пожаловаться
13 000 грн.
250 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4978163
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
Описание
2-кімнатна квартира вул. Вокзальна, на 7-му поверсі 9-поверхового будинку, загальною площею 52 м2, окремі кімнати, роздільний санвузол, кухня 8 м2.

Квартира в чудовому стані, укомплектована меблями та побутовою технікою, в наявності холодильник, телевізор, бойлер, пральна машина, мікрохвильова піч.

Зручне розташування, поруч два супермаркета, ринок, залізничний вокзал, громадський транспорт, маршрутки до Києва.

Здається доброчесним платоспроможним людям, можна з дітьми шкільного віку.

Вартість- 13000грн+комунальні. Оплата за перший місяць та контрольна сума відразу.

Можлива оренда гаража поруч за 1500грн.

Якщо Ви бачите цю об’яву, значить квартира ще не здана, ТЕЛЕФОНУЙТЕ (смс читаємо рідко), оперативно покажемо, заселення можливо відразу. Фото, ціна та опис відповідають дійсності, квартира реальна.

Дивіться й інші наші варіанти.
Обратная связь
Віра
офлайн