Без комиссии
1  / 16
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 1
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 2
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 3
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 4
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 5
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 6
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 7
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 8
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 9
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 10
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 11
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 12
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 13
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 14
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 15
Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін - фото 16

Будинок з ділянкою 9,2 сотки, Без комісії, чистове оздоблення, камін

Ворзель

Пожаловаться
111 000 $
1 168 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4852478
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9.2 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Терраса 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Пропонується до продажу будинок у тихій та зеленій частині Ворзеля з великою земельною ділянкою. Локація ідеально підходить для комфортного заміського життя — поруч кінцева зупинка транспорту та залізнична станція, що забезпечує зручне сполучення.

Загальна площа будинку — 95 м² + тераса.
Земельна ділянка — 9,2 сотки.

Будинок збудований за сучасним проєктом Z273 із продуманим плануванням: три спальні, простора кухня-вітальня площею 35 м², два санвузли, котельня та затишна тераса.

Будівництво:
– зовнішні стіни — газоблок Aeroc D300 (300 мм);
– внутрішні стіни — Stonelight D500 (100 мм);
– фундамент — стрічково-монолітний глибиною 1,2 м, монолітна плита з ґратами 300 мм;
– фасад утеплений мінеральною ватою 100 мм;
– дах — бітумна черепиця;
– перекриття — дерев’яне з утепленням мінеральною ватою;
– вікна Viknaroff Megaline 600 (5-камерний профіль з теплими склопакетами).

Комунікації:
– централізоване водопостачання;
– септик;
– електрика 15 кВт;
– є можливість підключення газу.

У будинку виконані важливі підготовчі роботи: змонтована система теплої підлоги, залита лазерна стяжка підлоги, встановлений електрокотел. Також встановлений вбудований камін (потрібно виконати декоративний короб). Проведена розводка сантехніки по всіх мокрих точках.

Велика земельна ділянка дозволяє облаштувати сад, зону відпочинку або додаткові господарські будівлі.