Без комиссии
1  / 19
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 1
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 2
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 3
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 4
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 5
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 6
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 7
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 8
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 9
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 10
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 11
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 12
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 13
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 14
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 15
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 16
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 17
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 18
Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя - фото 19

Без посередників! Квартира - 77м2, податок 2%, Сертифікат, єОселя

Ирпень

Пожаловаться
54 000 $
701 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4636642
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Дуже хороше планування Євро 3к квартири
Простора кухня-вітальня, правильне зонування
В кожній кімнаті та кухні є лоджії, площа 77м2
Квартира з наповненням
Індивідуальне газове опалення
Котел встановлено
Поруч вся необхідна інфраструктура
Зупинка громадського транспорту поруч ЖК з виїздом на Київ
Школа, садок, амбулаторія,
Магазин Новус, Фора, Сільпо, Юск, Комфі, ТЦ Жираф
Державні програми - ТАК
Мінімальне оформлення 2%
Сертифікат, єОселя ВПО - так!

Нехай життя в Вашій оселі буде щасливим!
Обратная связь
Ірина
офлайн