Без комиссии
1  / 18
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 1
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 2
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 3
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 4
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 5
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 6
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 7
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 8
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 9
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 10
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 11
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 12
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 13
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 14
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 15
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 16
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 17
Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку - фото 18

Без комісії! Єоселя! Однокімнатна квартира в центрі біля парку

Ирпень

Пожаловаться
55 000 $
1 341 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018082
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 16.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Код об'єкта 2108

Однокімнатна квартира в центрі міста Ірпінь в ЖК Роял парк.
Будинок введений в експлуатацію, всі комунікації працюють, газ запущений. Люди активно заселяються.
Є підземний паркінг, можна використовувати як укриття.

Площа 40,7м2. Простора кухня 16м2 та спальня
Поверх 9/12
Індивідуальне газове опалення, тепла підлога.

Квартира знаходиться в центрі міста. В пішій доступності все необхідне для життя. Зупинки маршруток, ринок, парк Незнайка, Правіка, Дубки, поліклініка, 3 школи, садочки, супермаркети, кінотеатр, залізничний вокзал.

Для детальної інформації пишіть або телефонуйте Гончаренко Оксана АН Квартал - сертифікований рієлтор (найбільше агентство нерухомості, 10 років на ринку регіону)
Також працюю з держпрограмами. Супроводжую на всіх етапах угоди.

Маю доступ до всієї бази квартир регіону. Записуйтесь на перегляд, із задоволенням покажу квартиру на ваш вибір, ключі на руках.
Обратная связь
Оксана Гончаренко
офлайн