Без комиссии
1  / 15
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 1
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 2
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 3
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 4
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 5
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 6
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 7
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 8
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 9
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 10
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 11
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 12
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 13
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 14
Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%. - фото 15

Без комісії. Двокімнатна квартира з частковим ремонтом. 2%.

Ирпень

Пожаловаться
53 000 $
1 082 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4713545
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 16.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Без комісії

Ірпінь | 2-кімнатна з газом | 48,9 м²

- 6/18 поверх
- індивідуальне газове опалення

Виконані всі «брудні» роботи: стіни, стяжка, електрика, опалення, гіпсова стеля з шумоізоляцією. Плитка в коридорі й санвузлі, ванна, інсталяція, кухонний фартух, 3 виводи під кондиціонери, фільтри на воду.

Оформлення — 2%
Держпрограми — обговорюються індивідуально.

Заїжджай і завершуй ремонт під себе — квартира, яка реально варта уваги.

Телефонуйте — домовимось про зручний час перегляду!
Маю доступ до загальної бази нерухомості регіону — покажу всі актуальні варіанти та допоможу обрати найкращий саме для вас.
Обратная связь
Юлія
офлайн