1  / 4
Аренда паркомісця  Печерський район - фото 1
Аренда паркомісця  Печерський район - фото 2
Аренда паркомісця  Печерський район - фото 3
Аренда паркомісця  Печерський район - фото 4

Аренда паркомісця Печерський район

Киев, Печерский

Пожаловаться
9 650 грн.
643 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4947287
Характеристики
  • Вид гаража Паркоместо 
  • Общая площадь 15 м2
Описание
Здається в аренду паркомісце.Тип паркінгу:підземний,з ліфтом в дім з охороною 24/7,отоплюється,зручний заїзд,відеоспостереження.
Обратная связь
Iras
офлайн