1  / 15
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 1
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 2
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 3
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 4
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 5
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 6
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 7
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 8
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 9
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 10
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 11
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 12
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 13
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 14
4-кімнатна квартира в центрі міста - фото 15

4-кімнатна квартира в центрі міста

Белая Церковь

Пожаловаться
76 000 $
911 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4884653
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83.4 м2
  • Площадь кухни 8.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж 4-кімнатна квартира в самому серці Білої Церкви | Вид, який закохує з першого погляду

Центр міста, вул. Ярослава Мудрого, 60
Панорама на церкву та парк

Рідкісна пропозиція для тих, хто цінує простір, статус і локацію.
Продається 4-кімнатна квартира покращеного, нестандартного планування у престижному районі міста — ідеальний варіант для великої родини або тих, хто мріє про максимум комфорту в центрі.

Характеристики:
Чотири окремі кімнати
Загальна площа — 83,4 м²
Житлова — 48,3 м²
Кухня — 8,8 м²
Кімнати: 17 / 12,6 / 9,9 / 8,8 м²
3 балкони-лоджії + кладовка
Середній поверх 9-поверхового будинку

Переваги, які вирішують:
виконані всі чорнові роботи
стяжка підлоги та стін
нова електропроводка і сантехніка
виводи під кондиціонери в кожній кімнаті та кухні
квартира готова до ремонту за вашим дизайн-проєктом

У пішій доступності: парк, лікарня, гімназія №1, школа №1, садочки №7 та №18, ТРК «Гермес», ТРК «Вега», фітнес-зал
Одна з найкращих транспортних розв’язок у місті
АН «Дім мрій»
Обратная связь
Ліза
офлайн