1  / 10
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 1
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 2
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 3
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 4
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 5
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 6
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 7
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 8
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 9
3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2% - фото 10

3К квартира з ремонтом та меблями біля парку в Ірпені! Оформлення 2%

Ирпень

Пожаловаться
78 000 $
1 171 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4714964
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 66.6 м2
  • Площадь кухни 7.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира у локації, яка поєднує активне міське життя та спокійний внутрішній двір.
Поверх: 7 з 9
Площа: 66.6м2

Загальна площа за документами 66,6 м2 фактично близько 70 м2 за рахунок облаштованого тамбура. Стан житловий — можна одразу заїжджати та проживати. Квартира укомплектована меблями та необхідною побутовою технікою.
Додатковою перевагою є засклений балкон та окрема лоджія, які розширюють простір і додають комфорту в повсякденному житті. Опалення забезпечується власною котельнею, що гарантує стабільне тепло та помірні комунальні витрати.

Це вдалий варіант для тих, хто шукає квартиру в зручній локації, готову до проживання без нагальних вкладень.

Будинок теплий, повністю заселений і доглянутий.
Розташований поруч із парком Письменників — чудове місце для прогулянок, відпочинку та сімейного дозвілля. У пішій доступності вся необхідна інфраструктура: школи й дитячі садки, магазини, зупинки громадського транспорту та міські сервіси.

Ціна: 78000$
БЕЗ КОМІСІЇ
Оформлення мінімальне
Держпрограми

Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд та для отримання додаткової інформації! Професійний супровід на всіх етапах: від першої консультації до успішного завершення угоди!

КОД об’єкта: 2350
Обратная связь
hryshchenko.kvartal
офлайн