3 кімнатна квартира СКД

Сумы

Пожаловаться
31 500 $
508 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019822
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Затишна 3-кімнатна квартира в одному з найкращих районів міста — біля ринку СКД!

Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира з зручною роздільною плануванням, де кожна кімната — окрема та комфортна для життя всієї родини.

Основні переваги:

Загальна площа — 62 м²
Усі кімнати ізольовані
Квартира не кутова, тепла взимку
Розташована на 5 поверсі — ніхто не турбуватиме зверху
Дах у відмінному стані
Є балкон для відпочинку або зберігання

У квартирі виконано косметичний ремонт, встановлено металопластикові вікна. Частково залишаються меблі та техніка — можна одразу заїхати і жити без зайвих витрат.

є ванна, окремий санвузол

Локація — одна з найзручніших у місті:
У пішій доступності ринок СКД, супермаркети, аптеки, банки, школи та дитячі садки, зупинки транспорту, парк та зелена зона для прогулянок.

Це ідеальний варіант для сім’ї або для тих, хто шукає комфортне житло з хорошою інфраструктурою.

Телефонуйте та записуйтесь на перегляд — квартира варта вашої уваги!
Обратная связь
Євген
офлайн