1  / 13
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 1
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 2
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 3
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 4
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 5
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 6
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 7
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 8
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 9
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 10
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 11
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 12
3 кімнатна квартира на вул. Льотна - фото 13

3 кімнатна квартира на вул. Льотна

Чернигов

Пожаловаться
36 000 $
588 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893034
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61.2 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається 3 кімнатна квартира, на вул. Льотна.
Розташована на 1 поверсі 5 поверхового панельного будинку.
Є балкон.
Загальна площа 61.9м2, гарне планування.
Квартира в житловому стані.
Два вікна виходять на вулицю, прохідне місце, можна під комерцію.
За більш детальною інформаціює, телефонуйте.
Ваш рієлтор, Антоніна, АН Твій ключ.
Обратная связь
Антоніна Пономаренко
офлайн