1  / 18
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 1
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 2
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 3
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 4
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 5
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 6
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 7
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 8
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 9
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 10
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 11
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 12
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 13
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 14
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 15
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 16
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 17
3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми - фото 18

3-кімнатна квартира дизайнерський ремонт Ірпінь парк ліс держпрограми

Ирпень

Пожаловаться
139 500 $
1 468 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4713739
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Хоз. помещение, кладовка, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом
Сучасний ремонт, меблі + техніка включені у вартість. Від власника мінімальні податки. Розглядаємо державні програми!

Інфраструктура та планування
- 3 окремі кімнати: 21 м² + 21 м² + 14 м²
- Кухня-вітальня 19 м² з панорамним видом на сосновий парк
- 2 санвузли основний + гостьовий
- Індивідуальний тамбур перед входом зберігання одягу/взуття + додатковий захист

Безпека та комфорт
- Сигналізація Ajax з виводом на пульт охорони
- Інвертор - автоматично живить світло, інтернет, котел, телевізор і сигналізацію під час блекаутів
- Повна шумоізоляція: стіни ватою + матами + гіпсокартоном, підлога по всій квартирі + теплові екрани
- Оптоволоконний інтернет

Вигода та технології
- Автономне газове опалення
- Тепла підлога по всій квартирі:
- газова кухня + ванна
- електрична вітальня + коридор з керуванням через додаток Smart Life
- Система очищення води:
- 3 фільтри грубої очистки на вході
- питна вода на кухні 3 ступені + 2 мембрани, окремий кран
- Електричний камін декор + обігрів

Наповнення все залишається
- Повністю укомплектована меблями преміум-класу