Без комиссии
1  / 20
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 1
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 2
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 3
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 4
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 5
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 6
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 7
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 8
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 9
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 10
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 11
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 12
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 13
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 14
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 15
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 16
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 17
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 18
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 19
3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура. - фото 20

3-кімнатна квартира. Чистове оздоблення! Розвинена інфраструктура.

Ирпень

Пожаловаться
80 454 $
1 265 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4887542
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63.6 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається гарна розкішна квартира в заселеному районі. Квартира в чистовому оздобленні. яка розташована на 1-му поверсі. Встановлений 2-контурний газовий котел та радіатори опалення.

Має продумане планування: велику кухню-вітальню, 2 санвузли та 2 спальні, одна з яких з гардеробом.

Будинок цегляний, утеплений, новий (не відновлений).

Гарне розташування поруч розвинена інфраструктура, швидкий виїзд на Київ, до зупинки громадського транспорту всього 2 хв.

Велика парковка, сучасне та комфортне укриття для мешканців.

.
Також, Придбати квартиру можна по Сертифікатам єОселя, єВідновлення.

Отримайте найкращу знижку при оплаті готівкою!

Телефонуйте, розповімо більше.
Обратная связь
Центр продаж ЖК Green Life
офлайн