1  / 20
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 1
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 2
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 3
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 4
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 5
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 6
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 7
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 8
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 9
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 10
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 11
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 12
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 13
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 14
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 15
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 16
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 17
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 18
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 19
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка - фото 20

3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка

Чернигов

Пожаловаться
27 500 $
474 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4893947
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
3 кімнатна квартира 58м2 на 2 поверсі по вул. Довженка
Квартира розташована на 2 поверсі 4-ти поверхового цегляного будинку. Загальна площа квартири 58 м2, кухня 6 м2. Не кутова. Стан квартири потребує ремонту під себе

Вирішили купити 3 кімнатну квартиру - зверніть увагу

1. Теплий цегляний будинок, квартира розташована на вигідному середньому поверсі. Всі вікна виходять в тихий двір.

2. Цетралізована подача гарячої води, також додатково встановлено новий бойлер Atlantic

3. Встановлені лічильники води, електроенергії, газу, та тепловий лічильник на будинок

4. В квартирі завдяки плануванню є дві великих кладових. Також в ПОДАРУНОК покупцеві залишається індивідуальне підвальне приміщення

5. Ви не переплачуєте за чужий ремонт 10-15 тис $, а можете зробити все так, як буде саме Вам до смаку

Зручне розташування - в кроковій доступності від будинку:

-зупинки громадського транспорту
-школа №4, №17, №20
-дитячий садок №37, №54
-магазини Квартал, Союз, АТБ
Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час, з радістю покажу будинок, відповім на всі запитання

Не відкладайте дзвінок на завтра. Вам можуть відповісти – Продано!
Обратная связь
Игорь
офлайн