1  / 10
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 1
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 2
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 3
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 4
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 5
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 6
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 7
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 8
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 9
3-к. квартира 53 м2.  Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом. - фото 10

3-к. квартира 53 м2. Інвестуй вигідно! ЖК з підземним паркінгом.

Ирпень

Пожаловаться
54 060 $
1 020 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4542182
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53 м2
  • Площадь кухни 11.09 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Парковочное место, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири загальною площею 53м2 , житлова площа 28,55 м2, кухня -11,09м2. Це пряма продажа від забудовника без переплат та комісії.

Ви ще можете обрати поверх, вид з вікон та комплектацію, адже забудовник дає таку можливість. Маємо три варіанти комплектації:

-максималльна :
цементно-піщану штукатурку стін, гіпсова шпатлівка під поклейку шпалер
стяжка підлоги;
розведення системи опалення та водопостачання по точках;
встановлення газового котла та радіаторів.

-ремонт під ключ, обговорюються усі ваші побажання та бюджет. Ми маємо великий досвід та вже готові дизайни , які можна реалізувати у вашій квартирі. На головному фото один з варіантів готової квартири.

Розташування комплексу дуже зручне , це затишне місце, найкращий районі міста. Довкола зелена зона, лісова місцевість, парк. Заселений житловий масив, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка з виїздом на трасу в м.Київ. Поруч сучасні магазини, супермаркети, затишні кав'ярні, суши та піцерії, зоомагазини, дитяче кафе з живими тваринками, спортивні заклади (тренажерні, спа, басейн), різні гуртки та секції для діток та дорослих, навчальні заклади (державні та приватні), медичні заклади , аптеки, бювет, зупинка транспорту по місту та у сусідні міста.

Комплекс розташований по вул. Мечнікова 102. ЖК Грін Лайф має террасу для відпочинку загального користування, та підземний паркінг на 35парк-місць. Передбачено для електро карів з можливістю підзарядки

Здача комплексу планується на 3 квартал 2027 року.

Запрошуємо на перегляд об'єкту та для отримання додаткової інформації у наш офіційний відділ продажу Green Life. Телефонуйте, дмовимося про зустріч.

Ще більше інформації на нашому сайті green-life.co.ua
Обратная связь
Забудовник Green Life Development
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-кімнатної квартири в елітному будинку. Белая Церковь 16
  • Трехкомнатная
  • 91.6 м2
  • 2 / 6 эт.
115 000 $
Продається простора 3-кімнатна квартира на Вокзальній ( Вірпул). Цегляний будинок 1996 року побудови. Квартира розтушована у закритому дворі, що забезпечує додаткову безпеку і тишу. Загальна площа 91.6кв.м., житлова 48,1кв.м.,кухня 12.7кв.м. Квартира з відмінним ремонтом і повністю мебльована,що дозволяє одразу заїхати і жити. Простора кухня з виходом на велику лоджію. Квадратний хол створює відчуття простору і комфорту. Сучасна ванна кімната та окремий санвузол. За квартирою закріплений підвал. Розвинена інфраструктура: поруч школа,дитячі садки,магазини,ринок. Ціна : 115.000 у.о. Пропозиції по торгу при перегляді.
Белая Церковь
Продаж 2-кімнатної квартири в р-ні Леваневського (Княгині Ольги), Белая Церковь 9
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 1 / 9 эт.
49 000 $ Торг
Продаж 2-кімнатної квартири в р-ні Леваневського (бульвар Княгині Ольги), 4-й мікрорайон! - Площа: 52 м², кухня 9 м² - Поверх: 1/9 - Автономне опалення, утеплена - Косметичний ремонт - Окремі кімнати, санвузол роздільний (плитка) - Металопластикові вікна, столярка, броньовані двері, тамбур - Є балкон та гарний погріб - Зручне розташування! Поруч школи №20 та №21, магазини, транспортна розв’язка. Ціна: 49 000 $ - Працюємо по програмах: є-Відновлення, постанови для військових Телефонуйте для перегляду!
Белая Церковь, Леваневського
Продаж 2-кімнатної квартири на Вокзальній! Белая Церковь 13
  • Двухкомнатная
  • 44 м2
  • 2 / 4 эт.
48 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири на Вокзальній! Простора та тепла квартира на 2-му поверсі 4-поверхового будинку (не кутова). Загальна площа – 44,3 м², кухня – 6,1 м². ???? Капітальний ремонт: замінена електрика, сантехніка, двері ???? Якісне оздоблення: натяжні стелі, ламінат + плитка ???? Санвузол у сучасному кахелі (суміщений) ???? Металопластикові вікна, балкон дерев’яний ???? Газова колонка, встановлені лічильники на всі комунікації ???? Залишаються майже всі меблі та частково техніка! Будинок кооперативний, є підвальне приміщення. Чудова пропозиція! Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Белая Церковь
офлайн
Забудовник Green Life Development
На сайте с 16 апреля 2020