Без комиссии
1  / 17
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 1
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 2
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 3
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 4
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 5
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 6
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 7
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 8
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 9
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 10
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 11
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 12
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 13
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 14
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 15
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 16
2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті - фото 17

2к з ремонтом ЖК Синергія Сіті

Ирпень

Пожаловаться
132 000 $
2 226 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017248
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 59.3 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Дуже якісний ремонт, в просторій двох кімнатній квартирі.
Робили для себе.
Тепла підлога, в с/в, кухні та коридорі.
В квартирі ГІПСОКАРТОН - стелі з тіньовим профілем.
Підвіконня - керамограніт.
Два с/в. Раковина - керамограніт.
В кожній кімнаті ніша під шафу.
Нові ліжка, дуже якісні матраци.
Квартира на дві сторони. Гарний вигляд на місто та у двір. Немає ефекту вікна в вікна, навпаки - дуже приємний.
Жк - бізнес класу, супермаркет, кавʼярні, ресторани, спорт зал все на комплексі.
Не високий поверх 6.
Більше інформації за номером. Телефонуйте.
Обратная связь
Юлия
офлайн