Без комиссии
1  / 20
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 1
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 2
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 3
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 4
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 5
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 6
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 7
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 8
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 9
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 10
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 11
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 12
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 13
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 14
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 15
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 16
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 17
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 18
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 19
2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт - фото 20

2к квартира з газом в Ірпені! 2% податки, частковий ремонт

Ирпень

Пожаловаться
56 000 $
949 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016135
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 59 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
м. Ірпінь, вул. 11 лінія
ЖК Ірпінські Липки 2

Будинок цегляний, утеплений, всі комунікації працюють, в кожній квартирі індивідуальне газове опалення, закрита прибудинкова територія зі своїм дитячим майданчиком.
9 поверх з 11, є ліфт (працює).

Загальна площа квартири 59м2, вільне планування яке дозволяє зробити 2 окремі кімнати чи одну кімнату з великою кухнею-вітальнею, просторий санвузол.

В квартирі вже зроблена штукатурка стін, стяжка підлоги, встановлений газовий котел на опалення і обігрів води, по всій квартирі зроблена тепла водяна підлога, розводена сантехніка і електрика, встановлена інсталяція під унітаз в санвузлі.

Будинок має велику парковку, асфальтований під'їзд, все необхідне в пішій доступності, поруч школа і дитячий садок, достатньо спортивних і дитячих майданчиків, багато супермаркетів, залізничний вокзал 15 хвилин пішки, зручний визд в Київ як власним так і громадським транспортом.

Вартість: 56 000 у.о. Без комісій для покупця.
Податки при оформленні 2%, готові розглянути державні програми (євідновлення/сертифікат, ваучер, єоселя)

Телефонуйте і приїжджайте на перегляд.
З повагою Володимир.
Обратная связь
Володимир
офлайн