Без комиссии
1  / 11
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 1
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 2
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 3
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 4
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 5
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 6
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 7
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 8
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 9
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 10
2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел - фото 11

2-рівнева квартира з терасою. Зданий будинок. Під єОселю. Гарзове опалення/котел

Ирпень

Пожаловаться
4 197 100 грн.
47 000 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016995
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 89.3 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
2-рівнева квартира з терасою | готова

ЖК Синергія Сіті
Будинок 15, 7 поверх
89.3 м²
4 197 100 грн або 47 000 грн/м²

Реально простора двоповерхова квартира — формат, як у таунхаусі
є своя тераса, де можна зробити зону відпочинку

Квартира вже готова
стіни оштукатурені — не треба чекати, можна одразу заходити в ремонт
встановлений двоконтурний газовий котел — тепло і гаряча вода під контролем

Планування зручне для сім’ї: розділені зони, більше приватності

По комплексу — все вже працює
VARUS, АТБ, Нова пошта, Riots, кав’ярні
набережна поруч, двори без машин, відеонагляд
На території буде велика школа і садок.

Хороший варіант для тих, хто хоче більше простору і не чекати будівництва
Підходить під єОселю.
Дзвоніть — покажу квартиру 3 8 0 9 3 1 7 0 7 7 0 7
Обратная связь
Олександр
офлайн