1  / 12
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 1
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 2
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 3
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 4
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 5
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 6
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 7
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 8
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 9
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 10
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 11
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD - фото 12

2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани LD

Чернигов

Пожаловаться
44 000 $
786 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4720803
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
2-кімнатна квартира з автономним опаленням у Чернігові, Масани

Можливий продаж під сертифікат єВідновлення

Ваш особистий куточок затишку в одному з найпопулярніших районів міста — Масани!
Це чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, надійність і хоче створити житло своєї мрії без зайвих турбот.

Основні переваги:

1. Роздільні кімнати — зручно для сімейного життя або роботи з дому.
2. В кімнатах, кухні та коридорі вже виконані чорнові роботи — стіни поштукатурені, підлога вирівняна, нова електрика, усе готово до чистового ремонту.
3. Стіни готові до фарбування або поклейки шпалер — можна одразу втілювати власний стиль.
4. Підлога підготовлена під ламінат — мінімум витрат і швидкий старт ремонту.
5. Автономне опалення на базі двоконтурного газового котла — тепло, комфорт і економія цілий рік.
6. Великі арочні вікна наповнюють оселю світлом, створюючи відчуття простору й затишку.
7. Над квартирою є приміщення, яке можна використати для зберігання речей або облаштування додаткової зони.
8. Будинок цегляний, квартира не кутова — тепла, тиха, енергоефективна.

Впорядкований внутрішній двір — комфортне місце для відпочинку, дитячих ігор чи дозвілля на свіжому повітрі.

План квартири надам по запиту

Для уточнення інформації телефонуйте в зручний для вас час Дмитро АН НоваЛад
Обратная связь
Дмитро
офлайн
Похожие объявления
1-к квартира Київ, Святошинський, 52000 $ Киев 15
  • Однокомнатная
  • 32 м2
  • 3 / 5 эт.
52 000 $ Без комиссии
ЗАРОБИТИ +$5 000 на квартирі в Києві реально Святошинський район Академмістечко Біличі ЖК Обухівський Квартал вул. Обухівська, 91-А Метро Академмістечко 15 хвилин пішки Ця квартира ЗАПРАЦЮЄ з першого дня ВИГОДИ: - КУПИВ здав в оренду за 1день Орендна ставка 13000-15000грн./міс - НОВИЙ, сучасний та якісний РЕМОНТ - без додаткових вкладень - ТЕПЛО дає твердопаливний котел - Власна свердловина - ВОДА є завжди - Дойти до метро за 15хв. ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо. Ціна 52000у.о.БЕЗ% Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець.
Киев
Продаж 3к. квартири вул. Зверинецька 70-А,ЖК “Edelweiss House, Печерський  р-н Киев 7
  • Трехкомнатная
  • 105 м2
  • 8 / 23 эт.
215 000 $
Продаж 3-к квартири, 105 м2 Звіринецька 70а Edelweiss House Едельвейс Печерськ Площа: 105/68/17 м2 Поверх: 8/23 Буд 2 ЖК “Edelweiss House” — це житло преміум-класу, розташоване на Печерських схилах, поруч із Ботанічним садом. Сучасні інженерні рішення: • енергоефективний фасад • система центральної вентиляції та звукоізоляції • датчики руху та система «антизатоплення» • швидкісні ліфти • підземний багаторівневий паркінг Власна інфраструктура, бізнес-зона, дитячі майданчики та мальовничі краєвиди на місто. Теплий паркінг на 625 паркомісць і нежитлові приміщення. Поряд: Buslov Hill, Тріумф, Новопечерскі липки. Розвинута інфраструктура Печерська. 5 хвилин до Ботанічного саду. 10 хвилин автомобілем до Хрещатика. Метро Видубичі 500 метрів. Ціна:215000 у.о. Анастасія 0932311808
Киев, Печерский
Продаж 3-кімнатної квартири на проспекті Берестейський, 18, Шевченковський район, м. Київ Киев 13
  • Трехкомнатная
  • 64 м2
  • 4 / 9 эт.
90 000 $
Продається 3-кімнатна квартира у Шевченковському районі Києва, на проспекті Берестейський, 18 — локація з зручним доступом до центру міста та основних транспортних напрямків. Характеристики: Поверх: 4/9 Будинок: цегляний, спецпроєкт Рік будівництва: 1964 Загальна площа: 64 кв. м Житлова площа: 38,6 кв. м Кухня: 7,2 кв. м Кімнати: 13,6 / 19,4 / 14,6 кв. м Санвузол: сумісний — 3,5 кв. м Балкон: засклений, з місцями для зберігання Підлога: паркет, у ванній кімнаті — кахель Квартира повністю укомплектована меблями і технікою та готова до заселення або подальшого інвестиційного використання. Інфраструктура та локація: Метро “КПІ” — 5 хвилин пішки Будинок розташований уздовж Берестейського проспекту. Зручне транспортне сполучення з центром та іншими районами міста. Поруч дитячі садки, школи, ліцеї; магазини, супермаркети, аптеки, медичні заклади. Зупинки громадського транспорту в пішій доступності. Квартира підійде для проживання або інвестиційного використання — універсальне планування та функціональна локація. Телефонуйте, записуйтесь на перегляди! Ціна: 90 000 у.о. + 5% комісія Тел.: (068) 321-81-83, Світлана www.
Киев, Шевченковский
офлайн
Дмитро
На сайте с 16 апреля 2020