1  / 13
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 1
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 2
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 3
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 4
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 5
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 6
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 7
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 8
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 9
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 10
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 11
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 12
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI - фото 13

2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького-KI

Чернигов

Пожаловаться
24 999 $
556 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020208
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
2 кімнатна квартира 45м2 в Центрі міста район Градецького
Квартира розташована на 1 поверсі 2-ти поверхового цегляного будинку. Загальна площа квартири 45 м2, кухня 8 м2. Стан квартири потребує ремонту під себе

Вирішили купити 2 кімнатну квартиру - зверніть увагу

1. Теплий цегляний будинок, всі вікна квартири виходять в тихий двір

2. Висота стель в квартирі більше 3 метрів, це візуально збільшує житловий простір в вашій оселі

3. Біля будинку покупцям в ПОДАРУНОК залишається індивідуальний цегляний сарай з погрібом

4. Ви не переплачуєте за чужий ремонт 10-15 тис $, а можете зробити все так, як буде саме Вам до смаку

Зручне розташування - в кроковій доступності від будинку:

-зупинки громадського транспорту
-школи №32, №11
-дитячі садки №32, №35, №50
-супермаркети АТБ, Союз, Седам, Сільпо

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час, з радістю покажу будинок, відповім на всі запитання

Не відкладайте дзвінок на завтра. Вам можуть відповісти – Продано!
Обратная связь
Игорь
офлайн