1  / 8
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 1
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 2
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 3
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 4
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 5
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 6
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 7
2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат - фото 8

2 кімнатна, Івана Богуна, цегла, сертифікат

Чернигов

Пожаловаться
39 990 $
816 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890087
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 7.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж 2 кімнатної квартири, вул. Івана Богуна, район Градецький.

Цегляний будинок.
Під'їзд- ремонт, камера
Осбб. Сховище. Є підвальне приміщення.

Квартира продається з технікою та меблями. Конжиціонер. Бойлер.

Кімнати окремі. Кухня 7,4м2. Окремий санвузол. Балкон- металопластик.

Можливий продаж по сертифікату.
Документи готові. Ключі на угоді.

За детальною інформацією телефонуйте за вказаним номером телефону, Іванчук Наталія, АН "Шлях Додому"
Обратная связь
Іванчук Наталія
офлайн