Без комиссии
1  / 7
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 1
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 2
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 3
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 4
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 5
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 6
2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення - фото 7

2 кім квартира 57,8 м2 | ЖК Молодість | газове опалення

Ирпень

Пожаловаться
60 110 $
1 040 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4958143
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.8 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажу повноцінна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі з закритою територією.
Ідеальний варіант для власного проживання або інвестиції.

Адреса: вул. Соборна, м. Ірпінь
Площа — 57,8 м²
Поверх — 6 із 10

Переваги квартири:
• індивідуальне газове опалення
• зручне 2-кімнатне планування
• новий будинок у сучасному комплексі
• закрита територія та відеоспостереження

ЖК «Молодість» — це комфортне життя поруч із Києвом.
Комплекс має власний зручний виїзд на Новоірпінську трасу, тому дорога до Києва займає близько 10 хвилин, до метро Академмістечко — орієнтовно 15 хвилин.

На території комплексу є все необхідне для комфортного життя:
магазини, кав’ярні, ресторани, аптеки, банкомати, спортзал, салони краси, дитячі та спортивні майданчики, скейт-парк, зелений бульвар для прогулянок.
Поруч парк і набережна Ірпеня, до яких є зручний вихід із комплексу.

Квартира підходить під державні програми:
єОселя, єВідновлення

Продаж офіційний від забудовника, без комісії для покупця.
Оформлення мінімальне: 1% + податки від суми та 10 000 грн нотаріальне посвідчення.

Вартість — 60 110 $
Форма оплати: готівка / безготівковий розрахунок