Без комиссии
1  / 8
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 1
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 2
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 3
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 4
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 5
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 6
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 7
2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ ! - фото 8

2 к. квартира в Центрі Ірпеня ! Краєвид на парк ! Газ !

Ирпень

Пожаловаться
62 500 $
1 116 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4886061
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж квартир у самому центрі Ірпеня

Локація, яка продає сама себе — поруч ТРЦ «Жираф», а з вікон відкривається краєвид на парк «Дубки»

Невелика, малоповерхова забудова — всього 4 поверхи
Тиша, комфорт і відсутність «мурашників»

У продажу:
• 1-кімнатні квартири
• 2-кімнатні квартири
• є варіанти як без балконів, так і з балконами

Індивідуальне газове опалення — контроль витрат і комфорт у будь-яку пору року

Ідеальна інфраструктура: все поруч — магазини, парк, транспорт, центр міста

Додаткова перевага — можливість придбати гараж

Надійний забудовник, який давно працює на ринку
Є реалізовані проєкти — вже здані та повністю заселені житлові комплекси

Ціни:
• квартири без балкону — уточнюйте
• квартири з балконом — уточнюйте

Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції
Обратная связь
Черевко Оксана
офлайн