Без комиссии
1  / 15
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 1
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 2
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 3
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 4
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 5
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 6
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 7
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 8
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 9
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 10
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 11
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 12
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 13
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 14
1к квартира з ремонтом біля Центрального парку - фото 15

1к квартира з ремонтом біля Центрального парку

Ирпень

Пожаловаться
53 500 $
991 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017546
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаж однокімнатної квартири поруч з Центральним парком.

Сучасний, світлий простір площею 54 м², створений із любовю до деталей.
В оздобленні використано італійську венеціанську штукатурку, кварцовий камінь і мозаїку.
Квартира обладнена системою безпеки, посиленою електропроводкою, електрообігрівом і яскравим наповнюючим освітленням.
Усе продумано до дрібниць: кухня з побутовою технікою, посудомийна машина, кондиціонер, телевізор, душова кабіна, гаряча вода.
На вікнах німецькі ролети

Усього за одну хвилину пішки парк і супермаркет Сільпо, поруч аптеки та кафе.
Обратная связь
Оксана Янко
офлайн