1  / 14
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 1
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 2
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 3
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 4
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 5
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 6
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 7
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 8
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 9
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 10
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 11
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 12
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 13
1к квартира  Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА - фото 14

1к квартира Вул .Незалежності ВІД ВЛАСНИКА

Чернигов

Пожаловаться
32 219 $
812 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891987
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.7 м2
  • Площадь кухни 8.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1к квартири!

Пропонується затишна квартира в дев’ятиповерховому будинку на п’ятому поверсі, не кутова і не біля ліфту.Центр району.

Переваги:
• Розвинена інфраструктура: поряд школи, дитячі садочки, супермаркети.
• Зручна транспортна розв’язка: зупинка громадського транспорту поруч.
•Дитяча/доросла поліклініка
• Близькість до лісу та зелених зон.
• Замінені пластикові вікна та радіатори опалення.
•Дуже тепла
• Гарний житловий стан.
•Від власника
•Телефонуйте

Не пропустіть шанс придбати комфортне житло за вигідною ціною!
Обратная связь
Віталій
офлайн