Без комиссии
1  / 6
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 1
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 2
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 3
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 4
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 5
1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси - фото 6

1 к.новобудова47м.уцентрі. Високий1поверх.Можна під бізнес,салон краси

Сумы

Пожаловаться
20 500 $
436 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4638874
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира 47кв.м. у центрі міста Пр.Лушпи 5,корпус 24/2. Високий 1 поверх (1/14). Великий балкон, вихід з кухні (можна ще добудувати). По необхідності підвал 3 кв.м. (з документами). Вікна виходять на річку. Велика кімната з альковом 20 кв.м. Кухня 15 кв.м. Планування на фото. У будинку дахове опалення. Лічильник тепла на кожну квартиру, тому погоду вдома створюєте Ви. Стан від забудовника. Здача 2025 год. Будинок добудовано. На даний час завершується процес встановлення балконних рам, в нашій квартирі встановлено. Продажа по переуступці. Тел. +38********65 Геннадій. Деталі: Вікна: Устанавливаются окна 5-ти камерной системы марки Wintech. Балконы и лоджии застеклены. металлические двери. Штукатурка стен Выполняется штукатурка всех помещений, кроме ванной комнаты и санузла Стяжка Цементная стяжка под чистый пол, кроме ванной комнаты и санузла Медная электропроводка с разводкой под электроплиты. Мощность электроэнергии на квартиру 12 кВт Отопление Крышная котельная с поквартирными счетчиками тепла. Виконується монтаж бойлера. Встановлюються лічильники води, електроенергії, тепла (поквартирно). Можливий обмін на будинок. +38********65
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Бучанський, Крюківщина, 75000 $ Крюковщина 11
  • Двухкомнатная
  • 54 м2
  • 3 / 11 эт.
75 000 $
Продаж чудової двокімнатної квартири з каміном в Крюківщині в ЖК Краєвидний (вул. Балукова, 1 а). Загальна площа - 54 кв.м. Будинок введено в есплуатацію, встановлено генератор (вода і опалення є завжди, ліфт працює). Квартира розташована на 3-му поверсі і складається з двох окремих кімнат, просторої кухні-вітальні і санвузла. Ремонт якісний, робили для себе. Багато шаф, є гардеробна кімната. Продаж з меблями та технікою. В квартирі зроблено підключення для зарядної станції. Біля будинку простора паркувальна зона із шлагбаумом. Чудова траспортна розв`язка та інфраструктура. Вартість продажу - 75000 у.о. комісія: 3%
Крюковщина
Терміново!Продам двокімнатну квартиру в Аркадії з видом на море Одесса 15
  • Двухкомнатная
  • 75 м2
  • 15 / 23 эт.
106 999 $
Терміново! Продам квартиру з видом на море в Аркадії! Ціна нижча, ніж у новобудовах на Таїрова!! Генератор, свій резервуар з водою, в паркінге бомбосховище з wi-fi Новобудова по Гагарінському плато, 5/2, район ресторану «Арарат». Локація, куди приїжджають жити та відпочивати. Тут не пояснюють, де море — його видно із вікон. Квартира, яка закриває одразу два завдання: комфорт для себе та зрозумілий дохід. - Дві спальні - Простора кухня-вітальня Це той формат, який завжди потрібний. Люди шукають саме таке житло — і швидко ухвалюють рішення. Оренда аналогічних квартир в Аркадії стартує від 120 євро на добу. Локація працює цілий рік: влітку — подобово, решта часу — стабільна довгострокова оренда. Об єкт ліквідний: його легко здавати та вигідно перепродати. — Одразу потрапляєш до центру життя Одеси - море, ресторани, Інфраструктура: - в пішій доступності, все вже зрозуміло та звучно! - Високий попит на оренду без простоїв Переваги : — охорона та консьєрж 24/7 - Закрита територія - зручний заїзд з Аркадії та Плато! - статусний житловий комплекс. У подарунок дизайн-проект з продуманою розстановкою меблів можна швидко реалізувати без зайвих витрат часу. Ціна нижча, ніж у нових будинках на Таїрова, при цьому рівень життя, ліквідність та прибутковість – значно вищий. Такі об єкти не затримуються над ринком. Якщо ви шукаєте варіант біля моря зі зрозумілою вигодою – це він.!
Одесса, Приморский
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Днепр 13
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 8 / 12 эт.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Днепр, Центральный
офлайн
Ірина
На сайте с 16 апреля 2020