1  / 11
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 1
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 2
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 3
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 4
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 5
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 6
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 7
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 8
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 9
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 10
1-кімнатна квартира (район Ремзавод) - фото 11

1-кімнатна квартира (район Ремзавод)

Чернигов

Пожаловаться
28 300 $
943 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 декабря 2025, ID: 4549392
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Панельный 
Описание
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири
Заг.площа.: 30 м2
4/5
панель
вул. Кошового
Вікна м/п.
Встановлений бойлер.
Стан квартири- зайти та жити.
Вся інфраструктура в кроковій доступності.
Телефонуйте та організуємо перегляд!
Обратная связь
Владислав
офлайн
Похожие объявления
Продам квартиру 65 м2 Рівер Парк Набережна Перемоги 44П після забудовника Днепр 16
  • Однокомнатная
  • 65 м2
  • 6 / 12 эт.
61 750 $
Продам квартиру 65 м2 в ЖК Рівер Парк вул. Набережна Перемоги 44П Квартира після забудовника. Площа 65,4/36,8/23,/7 м2. Поверх 6/12 Автономне газове опалення. Можна під програми кредитування.
Днепр, Соборный
Продам 3-х ком.кв.ул. Решетиловская-ул.Калиновая. Днепр 13
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 3 / 5 эт.
45 000 $
Продам 3-х ком.кв.ул. Решетиловская 18.(брежневка) кирпичная,в районе ул.Калиновой, 63 кв.м., кухня 9 кв.м.,есть балкон и лоджия застеклена,поменяны все коммуникации,окна МПО, h-2.80.,бойлер. В пешей доступности супермаркеты АТБ, Варус, овощной и вещевой рынки, отличная транспортная развязка. Квартира в жилом состоянии,есть мебель и техника.
Днепр, Индустриальный
Видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є, Київ Киев 18
  • Двухкомнатная
  • 77 м2
  • 22 / 26 эт.
130 900 $ Без комиссии
Пропонується до продажу видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, світло та сучасний стиль життя. Квартира розташована на 22-му поверсі 26-поверхового будинку, що відкриває неперевершену панораму на Дніпро та правий берег Києва. Завдяки великим панорамним вікнам від підлоги до стелі помешкання наповнене сонячним світлом упродовж дня. Характеристики квартири: – Загальна площа: 77 м2 – Житлова: 30 м2 – Простора кухня: 19.7 м2 – Два санвузли (гостьовий – 1.7 м2, господарський – 6.6 м2) – Велика лоджія – 5.4 м2 – Є паркомісце у паркінгу (не входить у вартість) – Одностороннє планування, сучасний комфорт Особливості комплексу ЖК Great: – Підземний паркінг, ліфт з доступом безпосередньо в паркінг – Цілодобова охорона та відеонагляд – Просторий внутрішній двір без авто, з дитячими та спортивними майданчиками – Зелені зони для відпочинку та доріжки для прогулянок ЖК Great знаходиться у престижному районі Києва – на Осокорках, з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Поруч – магазини, ресторани, ТРЦ, школи та садочки. Видова квартира на Дніпро ЖК Грейт Дніпровська набережна 15-Є – ідеальне поєднання панорамних краєвидів, сучасного житла та високого рівня безпеки.
Киев, Дарницкий, Осокорки
офлайн
Владислав
На сайте с 16 апреля 2020