Без комиссии
1  / 15
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 1
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 2
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 3
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 4
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 5
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 6
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 7
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 8
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 9
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 10
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 11
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 12
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 13
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 14
1-кімнатна квартира на Леваді від господаря - фото 15

1-кімнатна квартира на Леваді від господаря

Полтава

Пожаловаться
53 000 $
917 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889065
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.8 м2
  • Площадь кухни 11.9 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 15 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Грузовой лифт 
Описание
Однокімнатна квартира на Леваді (вул. В.Івасюка/ колишня Головка, район супермаркету «Сільпо»).
Будинок здано в експлуатацію у 2016 році. Стіни – цегла, утеплений. 15 поверх.
Загальна площа – 57,8 кв.м.
Планування: кімната (31,5 кв.м.), кухня (11,9 кв.м.), с/в суміжний (3,5 кв.м.), коридор (8,1 кв.м.), просторий засклений балкон (2,8 кв.м.).
Ремонт капітальний, за авторським дизайнерським проектом.
За рахунок правильного інженерного поєднання зовнішнього та внутрішнього утелення стін та системи індивідуального електроопалення - платежі за комунальні послуги суттєво менші, ніж у квартирах цього ж будинку, приєднаних до мережі Теплоенерго.
Квартира повністю мебльована, в наявності уся необхідна побутова техніка.
Стан ремонту, меблів та техніки – відмінний!

Пропозиція від господаря
Обратная связь
Олексій
офлайн