Без комиссии
1  / 20
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 1
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 2
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 3
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 4
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 5
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 6
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 7
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 8
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 9
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 10
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 11
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 12
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 13
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 14
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 15
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 16
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 17
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 18
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 19
ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації - фото 20

ЖК СОФІЯ, 300м Киів‼️ Будинок,РЕМОНТ ‼️5 соток| ЦЕНТРАЛЬНІ комунікації

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
279 000 $
1 691 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 сентября 2025, ID: 4294508
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 165 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Балкон, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Двоповерховий будинок в Софіївській Борщагівці,
До Кільцевої дороги 300 метрів / Київ

територія під охороною

- Загальна площа 165 м2 + тераса
- Земельна ділянка 5 соток
- Комунікації: газ , електрика , центральне водопостачання та водовідведення
- В будинку зроблений чорновий ремонт , комунікації вже розведені по будинку
- З балкону відкривається чудовий вид на невеличке озеро

Планування:
Перший поверх: велика кухня-вітальня з виходом на терасу з навісом , окрема кімната , санвузол та підсобне приміщення

Другий поверх : 3 окремі кімнати , декілька санвузлів, гардеробна , балкон та велика тераса.

Стяжка з теплою підлогою

Будинок знаходиться під охороною , установлена сигналізація
Продаж без комісії для покупця.
Телефонуйте. Працюємо 7 днів на тиждень.
Обратная связь
Тетяна Відділ продажу забудовника
офлайн