1  / 8
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 1
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 2
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 3
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 4
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 5
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 6
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 7
ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м. - фото 8

ЖК Сімейний, здам простору однокімнатну квартиру 43 кв.м.

Житомир, Сенный рынок

Пожаловаться
15 200 грн.
353 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4981794
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • С мебелью Да 
Описание
Здам стильну та затишну 1-кімнатну квартиру в ЖК «Сімейний» , вул.Домбровського 75

Площа — 43 м², простора кухня 15 м², де комфортно готувати та проводити час.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання:

•двоспальне ліжко
•кондиціонер
•автономне газове опалення
•мікрохвильова піч
•телевізор
•пральна машина

Квартира чиста, охайна, світла та дуже затишна — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і спокій.

Оренда від 6 місяців.
Підійде для однієї людини або сім’ї.
Без домашніх тварин.
15200 грн +комунальні платежі +залог
Послуги ріелтора 50%.

За деталями дзвоніть
Обратная связь
Катерина
офлайн