1  / 4
ЖК Озерні Вежі ТОПОВА Локація без комісії - фото 1
ЖК Озерні Вежі ТОПОВА Локація без комісії - фото 2
ЖК Озерні Вежі ТОПОВА Локація без комісії - фото 3
ЖК Озерні Вежі ТОПОВА Локація без комісії - фото 4

ЖК Озерні Вежі ТОПОВА Локація без комісії

Зарванцы

Пожаловаться
33 432 $
1 045 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4709203
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Гардероб, Гостевой паркинг, Подземный паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Квартира в перспективномуЖК Вінниця
. Здача — 2027 рік. ЖК розташований біля озера, у затишному та тихому місці, подалі від міського шуму. Комфортне середовище для життя, відпочинку та високий потенціал для оренди під бізнес або інвестицію. Престижна локація, сучасний формат, якісне будівництво.є можливість розтермінування
Обратная связь
lilazenenko
офлайн